Architekt wnętrz Katarzyna Cichońska-Karge

Jest mi niezwykle miło powitać Cię na mojej stronie internetowej.
Najprawdopodobniej trafiłeś tutaj nie przez przypadek, ale z polecenia moich poprzednich klientów, więc już co nieco o mnie wiesz, jednak jeśli nie, to postaram się krótko przedstawić.

  Nazywam się Katarzyna Cichońska-Karge i od 15 lat zajmuje się projektowaniem wnętrz. Jest to niezmiennie moja praca i największa pasja. 
Jestem absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Uczelnia pomogła mi rozwinąć się plastycznie i uwrażliwić na piękno i jego przejawy, jednak główne i niepodważalne – moim zdaniem – doświadczenie, zdobyłam prowadząc własną Pracownię Projektową „Interior-Art” od 2008 roku.

  Obecnie projektuję głównie dla moich stałych klientów i to oni oraz ich znajomi, którym mnie polecają, stanowią główne grono moich klientów. Co samo w sobie jest dla mnie ogromnym zaszczytem i motorem dalszego działania.

Do współpracy serdecznie zapraszam również Ciebie!

Strona główna

Jakie usługi świadczę?

 

Jak wygląda projekt od architekta wnętrz?

Typowy, kompleksowy projekt (można go dowolnie modyfikować) składa się z dwóch etapów:

Etap I to :
– zapoznanie się z oczekiwaniami Inwestora,
– przedstawienie układu funkcjonalnego wnętrz – aranżacji – wraz z rozmieszczeniem ścianek, otworów drzwiowych, mebli i wszystkich istotnych elementów wyposażenia wnętrz w formie rzutów poziomych (2D) w skali,
– na podstawie wybranej aranżacji przygotowuję projekt instalacji elektrycznej (usytuowanie punktów oświetleniowych, włączników oraz gniazd), instalacji sanitarnej (usytuowanie ceramiki i armatury sanitarnej oraz ogrzewania), instalacji alarmowej, sterowania rolet, instalacji audio itp. na wybranym rzucie (na życzenie: zaprojektowanie sieci domowej),
– przedstawienie propozycji na wyposażenie wnętrz wraz z wizytą w sklepach,
– wstępny kosztorys wyposażenia (kompletny uzyskują Państwo po kolejnym etapie-wizualizacjach).

Etap II :
– prezentacja fotorealistycznych wizualizacji zaprojektowanego wnętrza.

Ostatecznie projekt jest przedstawiany w formie:

– rzuty i przekroje w skali wszystkich zaprojektowanych pomieszczeń,
– rzuty i przekroje w skali zastosowanych okładzin ściennych czy podłogowych, takich jak np.: płytki gresowe, płytki kamienne, panele laminowane, deski drewniane, parkiety itp.
– rzuty instalacji w skali,
– kosztorys, zawierający wszystkie zastosowane we wnętrzu elementy.

Cała dokumentacja i proces projektowy skonstruowany jest w taki sposób, żeby w prosty i przyjemny – dla obydwu stron – sposób, jak najbardziej ułatwić i uprościć Państwu cały etap wykończenia wnętrz, zakupu materiałów oraz współpracy z fachowcami.

Posiadam sprawdzone grono sprzedawców oraz wykonawców na których doświadczeniu polegam od lat.

Zachęcam do kontaktu.

Lub

  Zadaj pytanie przez formularz
  (odpowiemy w ciągu 24 h) :

  E-mail

  Temat

  Treść

  Podpis