Projektowanie kuchni

Projektowanie kuchni to czasami nie lada wyzwanie, ale nie dla doświadczonego projektanta. Połączenie funkcjonalności z wyglądem, estetyką, znajomość właściwości materiałów czy też rozwiązań technicznych – tak wiele zagadnień do połączenia skłania bardzo wielu do kontaktu z projektantem wnętrz. Jest to świetna decyzja, która zaoszczędzi Państwu mnóstwo czasu, pieniędzy i nerwów. Nikt nie spojrzy na projekt tak całościowo, biorąc też pod uwagę resztę mieszkania czy domu, jak architekt wnętrz.

Projekt kuchni powstaje po szczegółowej analizie oczekiwań klienta oraz jego obecnej sytuacji, gdyż wszystkie zaproponowane rozwiązania będziemy bezpośrednio odnosić do kuchni, w której obecnie funkcjonuje inwestor. Tak jest po prostu najprościej i najbardziej obrazowo.

Projektowanie kuchni

Podstawowe elementy w projektowaniu kuchni

 

Podstawą jest dobry projekt układu funkcjonalnego, który uwzględni jak najwięcej wymagań klienta. Następnie można przejść do wizualizacji pomieszczenia. To wtedy większość klientów dopiero czuje się jak u siebie i zdaje sobie sprawę z wcześniej zaproponowanych rozwiązań. Do tego właśnie służą wizualizacje – mają często zweryfikować wszystkie rozwiązania funkcjonalne z estetycznymi.

Każdy projekt kuchni jest zawsze indywidualnie wyceniany przez sprawdzone firmy stolarskie z którymi współpracuję od wielu lat. Projekt, oprócz wyceny mebli, obejmuje również pełną dokumentację w postaci rzutów mebli, przyłączy, instalacji oraz przekrojów i kosztorysu. W skład kosztorysu wchodzą wszystkie elementy projektu kuchni, czyli między innymi wspomniane meble pod zabudowę, krzesła, hokery, stoły, oświetlenie, okładziny ścienne i podłogowe, dodatki w tym sprzęt agd, ceramikę oraz armaturę. Zakres kosztorysu może być dowolnie rozszerzany.

 

Projekty kuchni – dlaczego warto się skontaktować?

 

Zachęcam do kontaktu i umówienia się na, tak zwaną, wizję lokalną, podczas której szczegółowo przeanalizuję Państwa oczekiwania i będę mogła przedstawić konkretną ofertę.

 

Jakie usługi projektowania świadczę?

 

Lub

  Zadaj pytanie przez formularz
  (odpowiemy w ciągu 24 h) :

  E-mail

  Temat

  Treść

  Podpis