Projektowanie łazienki

Projektowanie pomieszczeń kąpielowych małych czy dużych to ciekawe, ale też bardzo wymagające zadanie. Nigdzie, tak jak tutaj, każdy, nawet najmniejszy szczegół nie jest tak bardzo istotny. Wpłynie on zarówno na funkcjonalność, ale także – przede wszystkim – na bezpieczeństwo użytkowania tego wnętrza.

Projekt musi być przygotowany w taki sposób, żeby spełniał jak największą ilość wymagań postawionych przez klienta, mianowicie posiadał wymienione przez niego wyposażenie, takie jak na przykład wanna (rozmiar), prysznic (ilość i rozmiar), umywalka (ilość i rozmiar), miska ustępowa, bidet, armatura (rodzaj) i tak dalej, ale musi być także ergonomiczny. Musi brać pod uwagę oczywiście indywidualne wymagania klienta, jak na przykład choćby siedzisko pod prysznicem, sauna. Nie mogą one jednak w żaden sposób wpłynąć na wspomnianą funkcjonalność i bezpieczeństwo wnętrza. Po spełnieniu jak największej ilości wymagań (proszę zwrócić uwagę na określenie „największej”, gdyż – nie oszukujmy się – czasami nie wszystko udaje nam się uwzględnić z różnych względów czy powierzchniowych czy budżetowych) możemy przejść do najprzyjemniejszego etapu, mianowicie wizualizacji. To one właśnie konfrontują rzeczywistość z naszymi oczekiwania i wyobrażeniami. To na nich możemy dowolnie, bez konieczności fizycznego wykonywania tych czynności, zmieniać kafle, przemalowywać ściany, zmieniać umiejscowienie sprzętów. Wszystko po to, żeby stworzyć wnętrze niepowtarzalne, funkcjonalne i bezpieczne. Spełniające w 100% wymagania Inwestora.

Projektowanie łazienki

Co obejmuje projekt łazienki?

 

Każdy pełny projekt obejmuje rzuty aranżacji, przyłączy, elektryki oraz przekroje i kosztorys. Staram się również niezbędną ilość wyposażenia pokazać klientowi na żywo, w sklepach.
Klamrą zamykającą projekt są wizualizacje i projekty kaflowe. Cała dokumentacja przygotowana jest w sposób czytelny dla każdej profesjonalnej ekipy wykończeniowej czy stolarskiej.

 

Projekty łazienki – dlaczego warto się skontaktować?

 

Zachęcam do kontaktu i umówienia się na, tak zwaną, wizję lokalną, podczas której szczegółowo przeanalizuję Państwa oczekiwania i będę mogła przedstawić konkretną ofertę.

 

Jakie usługi projektowania świadczę?

 

Lub

  Zadaj pytanie przez formularz
  (odpowiemy w ciągu 24 h) :

  E-mail

  Temat

  Treść

  Podpis