Projektowanie wnętrz

Projektowaniem wnętrz zajmuje się od wielu lat. Pozwoliło mi to nabrać doświadczenia, według mnie, niezbędnego do zaprojektowania wnętrza zbliżonego do ideału, jeśli nie – idealnego.

Na wnętrze idealnie zaprojektowane składa się nie tylko wiedza i doświadczenie w projektowaniu, ale też wiedza psychologiczna w kontaktach międzyludzkich – tutaj jestem samoukiem. Poznanie oczekiwań klienta i pamiętanie o nich na każdym etapie projektu, jest podstawą dobrej współpracy na linii klient-projektant.

Narzucanie własnego stylu to droga, która –praktycznie zawsze – prowadzi donikąd.

Jestem przede wszystkim po to, żeby doradzać Państwu na każdym etapie projektowania, często już od momentu ubiegania się o pozwolenie na budowę, ale niekiedy nawet dużo wcześniej. Mam pomagać swoją wiedzą i doświadczeniem, a także znajomościami wśród osób, które posiadają jeszcze bardziej specjalistyczną, sprawdzoną wiedzę z danej dziedziny. Moje wyczucie smaku, estetyki w połączeniu z posiadaną wiedzą pozwala stworzyć wnętrza spójne wizualnie, oryginalne, bogate w dodatki i funkcjonalne.

Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz szyte na miarę

 

Projektując wnętrza szyte na miarę, oczywiście nie możemy zapomnieć o jakże istotnym elemencie, mianowicie : budżecie. Każdy projekt ma założony mniej lub bardziej konkretny zakres cen czy półkę cenową, którą zakładamy sobie na samym wstępie. Jest to zupełnie naturalny, żeby nie powiedzieć – praktyczny – element. Bardzo ważne jest, żeby klient szczerze określił budżet, który ma przeznaczony na dany projekt. Jakiekolwiek późniejsze szukanie zamienników we własnym zakresie nie jest wskazane, a czasami może zupełnie i nieodwracalnie zmienić opracowany wspólnie projekt.

Każdy projekt po bezpośrednich rozmowach z klientami i poznaniu ich oczekiwań jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Taki projekt najlepiej, żeby obejmował jak najwięcej pomieszczeń, gdyż wtedy jest spójny i czytelny. Oczywiście projektujemy kuchnie, łazienki, salony, pokoje dziecięce także indywidualnie, ale sugerujemy projekt całościowy, żeby być w pełni usatysfakcjonowanym.

 

Projektowanie różnych wnętrz

 

Projektujemy również wnętrza przedszkoli, szkół (także językowych), zachęcamy do indywidualnych zapytań. Na wszystkie odpowiadamy zwykle w ciągu paru godzin do maksymalnie doby.

Projekt wnętrz nie zawsze kończy się na samym projekcie. Dysponuję sprawdzonymi fachowcami, którzy wykonają wszystko od A do Z, a ja nie tylko mogę czuwać nad każdym etapem realizacji, ale także zamówić w Państwa imieniu poszczególne elementy wyposażenia. Tak wygląda nadzór autorski, którego zakres możemy sobie dowolnie – według Państwa potrzeb – modyfikować.

Wszystkie projekty wnętrz wyceniane są indywidualnie (zakres cen to od około 160,-/m2), gdyż bardzo dużo rzeczy ma wpływ na ostateczną cenę. Składa się na nią między innymi: zakres prac projektowych, wielkość projektu, termin jego wykonania itp.

 

Jakie usługi projektowania świadczę?

 

Lub

  Zadaj pytanie przez formularz
  (odpowiemy w ciągu 24 h) :

  E-mail

  Temat

  Treść

  Podpis