Feng Shui

Feng Shui

„Osiemnastowieczny naukowiec i matematyk, Leibniz, odkrył, że fotony, podstawowe cząsteczki światła, wykazują intencje i cel. Jeśli przyjmiemy, że światło jest całym spektrum drgań, a nie tylko światłem widzialnym, wówczas wszystko będzie składać się z fotonów. To oznacza, że wszechświat ma cel”*

Jestem absolwentką wrocławskiej Akademii Feng Shui i od ponad 20 lat staram się jako architekt wnętrz pomóc stworzyć moim klientom wnętrza zarówno piękne wizualnie jak i zgodne z psychologią przestrzeni za jaką uważam feng shui.

Feng shui daje nam narzędzia do zrozumienia i okiełznania otaczającej nas przestrzeni dla naszych aktualnych potrzeb. Każdy z nas posiada intuicję. Jedni zdają z niej sobie sprawę i starają się jej słuchać, inni się jej obawiają, a jeszcze inni w ogóle jej nie słyszą. Do której grupy należysz?

Feng shui pomaga rozwinąć niesamowite pokłady intuicji jakie każdy z nas posiada. Uczy nas wsłuchiwać się w siebie i na nowo wszystko postrzegać dla życia w harmonii zarówno z sobą samym (co jest podstawą) jak i z otoczeniem bliższym i dalszym.

Trafiłeś w jakiś sposób na moją stronę- to już pierwszy krok. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do kontaktu ze mną. Na pewno wspólnie uda nam się stworzyć dla Ciebie niesamowitą przestrzeń!

Moja oferta obejmuje:
Konsultacja feng shui 1h – 250,- (w granicach Wrocławia), 300,- (50km od Wrocławia), 350,- (100 km od Wrocławia)
Analiza kompleksowa feng shui przestrzeni do 40 m2 – 1 000,-
Analiza kompleksowa feng shui przestrzeni 40 m2 do 60 m2 – 1 500,-
Analiza kompleksowa feng shui przestrzeni 60 – 100 m2 – 2 000,-
Analiza kompleksowa feng shui powyżej 100 m2 – ustalana indywidualnie
Analiza wnętrz biurowych – ustalana indywidualnie.
Kompleksowy projekt wnętrz wraz z analizą feng shui – cena projektu + 20%

Każda analiza obejmuje dokładny wywiad z osobą, która takiej konsultacji potrzebuje oraz głęboką analizę całej przestrzeni jej otaczającej oraz relacji z ludźmi jej bliskimi lub istotnymi dla niej.

Cały wynik analizy przedstawiany jest najpierw – na bieżąco ustnie – a ostatecznie w formie pisemnej.

Zapraszam! fengshui@interior-art.pl

*cytat pochodzi z książki „Przestaw rzeczy a odmienisz swój los: Karen Rauch Carter