Projektowanie wnętrz przedszkoli i szkół

Od co najmniej paru lat mam przyjemność projektować również wnętrza trochę innego typu niż mieszkań czy domów, mianowicie wnętrza przedszkoli i szkół podstawowych. Takie projekty są za każdym razem bardzo inspirujące i powstają, z reguły, we współpracy z równie inspirującymi osobami. Efektem są projekty, mam nadzieję, wyjątkowe, niepowtarzalne, ale spełniające szereg zarówno oczekiwań Inwestorów jak i norm, które regulują działanie takich jednostek. I ich spełnienie jest niezbędne do ich bezpiecznego funkcjonowania. Cóż mam więcej powiedzieć? Komentarze dzieci uczęszczających do zaprojektowanych przeze mnie wnętrz, że to ich „wymarzona szkoła” i „wszyscy zazdroszczą im takiej szkoły” – mówią same za siebie.

Projektowanie przedszkoli i szkół

Co obejmuje projekt wnętrz szkoły lub przedszkola?

 

Oczywiście każdy projekt poprzedzony jest dokładnym wywiadem z Inwestorem lub Inwestorami i stworzeniem na jego podstawie, tak zwanego, projektu koncepcyjnego, który podczas – kolejnego etapu – wizualizacji, jest doprecyzowany. Ostatecznie oddany jest w formie rzutów aranżacji, przyłączy, instalacji, przekrojów, widoków kaflowych oraz kosztorysu wyposażenia.

Na każdym etapie cały projekt jest wciąż weryfikowany względem istniejących norm i przepisów. Wszystko po to, żeby powstał projekt zarówno oryginalny i nietuzinkowy jak i funkcjonalny oraz bezpieczny.

 

Projektowanie wnętrz przedszkoli i szkół – dlaczego warto się skontaktować?

 

Zachęcam do kontaktu i umówienia się na, tak zwaną, wizję lokalną, podczas której szczegółowo przeanalizuję Państwa oczekiwania i będę mogła przedstawić konkretną ofertę.
 

Jakie usługi projektowania świadczę?

 

Lub

  Zadaj pytanie przez formularz
  (odpowiemy w ciągu 24 h) :

  E-mail

  Temat

  Treść

  Podpis